מאפיינים של חבילות אחסון שונות

חבילות האחסון כוללות מגוון רחב של מאפיינים ותכונות שלרוב לא כל כך ברורות.

על מה אתם משלמים?

שטח דיסק כולל

האתר שלכם נשמר על שרתי אחסון. שטח הדיסק הכולל הוא הגודל של הכונן של האתר שלכם על גבי אותם שרתים. כלל הקבצים שמרכיבים את האתר שלכם נמצאים על גבי שטח הדיסק. מכיוון שהאתר שלכם  "יושב" על שטח, או יותר נכון על משאבים, מומלץ תמיד שיהיו עתודות למשאבים של האתר שלכם. עם הזמן האתר שלכם ישתנה, ישודרג ויגדל, ולכן יצריך התאמות ותוספות. כמובן שבבוא הזמן תצטרכו לשדרג את חבילת האחסון שלכם ככל שיהיה יותר מידע ומערכות מתקדמות יותר באתר.


תעבורה חודשית
כמות דומיינים
תת דומיינים
תמיכה בדומיינים בין לאומיים
ממשק ניהול
ניהול DNS
כתובת IP ייחודית
SSL
תיבות דואר
גודל תיבות הדואר
מענה אוטומטי לתיבות הדואר
הפנייה אוטמטית של דואר
הפניית דואר לכתובת ראשית
סינון הודעות SPAM בשרת
חשבונות FTP
בסיסי נתונים
הגנה על תיקיות
גיבוי נתונים
סטטיסטיקה
תמיכה טכנית
ניטור וזמינות שרתים

בסופו של דבר, המאפיין המשפיע ביותר על הבחירה של חבילת האחסון:
מחיר החבילה!

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

  • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
  • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
  • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
  • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
  • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
  • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
  • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: