כיצד בוחרים חברת אחסון טובה?

המסקנה: חברת אחסון טובה היא לאו דווקא חברת האחסון שמציעה את חבילות האחסון במחירים הנמוכים ביותר!

אם הפנמתם את השורות הראשונות שכתבתי, מספיק לכם לקרוא רק את השורות הבאות כדי לקבל את כל המידע שרציתי להעביר לכם.

תלמדו! תבדקו! תשוו ! תתנסו!

לחברת האחסון, ולחבילת האחסון שהחברה תציע לכם יש השפעה מכרעת על קידום האתרים שלכם ברשת האינטרנט ועל הצלחתם בכלל. המשפט שעליכם לאמץ כאשר אתם באים לקבל את ההחלטה ולבחור את חברת האחסון שלכם הוא: “ למדוד 7 פעמים, לחתוך פעם אחת”.

ניסיתי לרכז את כל המידע והניסיון שצברתי בנושא בחירת חברת אחסון בפסקה הראשונה, עבור הקצרים בזמן. אך בעבור אלה, שבאמת רוצים ללמוד איך לבחור חברת אחסון טובה באמת אתם מוזמנים להמשיך ולקרוא:

כל כך הרבה אפשרויות בחירה!

כיום, יש בארץ מאות אם לא אלפי חברות אחסון, שלא לדבר על מאות אלפי חברות אחסון אשר מציעות שירותי אחסון בעולם כולו. אם כך, אם אתם זקוקים לאחסון אתרים בארץ, זכיתם! אפשרויות הבחירה שלכם מצומצמות קצת יותר!
לצערי, על בסיס שיחות עם לקוחותינו ולקוחות של חברות אחסון שונות, למדתי כי אצל רבים מדי בסופו של דבר ההחלטה לגבי חברת האחסון מתבצעת על בסיס השוואת המחירים של חבילות האחסון בלבד.
לכן, ריכזתי את קומץ הטיפים הבאים, שאני מקווה שיעזרו לכם בבחירת חברת האחסון שלכם (גם אם בסופו של דבר לא תבחרו בחברת Xhost כספקית האחסון שלכם!!!).

אני מאמין ששתי הדרכים הטובות ביותר לבדוק את חברת האחסון הן:

 • התנסות – אני מאמין שאין כמו התנסות אמתית כדי לדעת אם מה שמבטיחים לכם, זה באמת מה שאתם מקבלים בסופו של דבר.
  רוב חברות האחסון, הטובות יותר והטובות פחות יציעו תקופת התנסות ללא תשלום, או שיאפשרו לכם לקבל התנסות בחבילה כזאת אם תדרשו זאת. במהלך התקופה הזאת, אני ממליץ לבדוק באופן עצמאי את ביצועי האתר שלכם, ואת זמינות (יש מגוון כלים שמאפשרים בדיקה של זמינות אתר), וחשוב אף יותר, אני מציע לכם לבדוק את המענה והתמיכה הטכנית שחברת האחסון שלכם תספק לכם. הרימו טלפון, ובדקו את טיב השירות שאתם מקבלים.
 • בדיקה עם לקוחות אחסון – אולי זה נשמע כמו מעשה לא קל, אך כפי שאמרתי, אני מאמין שזאת אחת משתי הדרכים הטובות ביותר לבדוק את חברת האחסון ואת טיב שירותי האחסון שהיא מספקת ללקוחותיה.

איך לעשות זאת?

מציאת לקוחות אחסון של חברת האחסון הוא לא תהליך קשה. לעתים חברות האחסון מציגות לקוחות אחסון ראשיים, כבר בעמודים הראשיים של האתרים שלהן. בדרך כלל חברות אלה יהיו החברות המרוצות ביותר משירותי האחסון.
באמצעות הכלים שיש היום ברשת, ניתן לבדוק בקלות את הזמינות של אתרים אלה.

אם אתם לא מרוצים מהתוצאות של בדיקת חברת האחסון, אל תהססו! יש עוד הרבה חברות אחסון איכותיות בשוק אחסון האתרים. אם אתם מרוצים אך עדיין יש לכם ספקות בבחירת חברת האחסון, אתם מוזמנים להשתמש בעצות הבאות:

 • בדקו את האתרים של לקוחות האחסון. עליכם לבחון את האיכות של האתרים עצמם, והמיקום שלהם במנועי החיפוש. חברות, עסקים ובעלי אתרים בעלי אתרים איכותיים, ברוב המקרים יאחסנו את האתרים שלהם בחברות אחסון איכותיות. מדובר, כמובן באפקט העדר, אך בבחירת חברת אחסון, “מה שכולם עושים” או הבחירה של כולם, תהיה ברוב המקרים המתאימה ביותר.
 • בדקו את זמינות השרתים/אתרים – מגוון כלים לניתוח זמינות שרתים קיימים ברשת. השתמשו בכלים אלו כדי לבדוק את שרתי האחסון שחברת האחסון מציעה לכם. זמינות שרתים נמוכה היא סיבה מספקת בשביל להתרחק באופן מיידי מחברת האחסון.
 • אמרו לא לאחסון ללא תשלום – אין דבר כזה אחסון אתרים חינמי או ללא תשלום. על כל דבר, במיוחד באינטרנט משלמים. אם אתם רוצים לקבל שירותי אחסון אתרים איכותיים ומקצועיים, כנראה שתצטרכו לגלם בכך עלויות. אני לא אומר שצריך לבחור בחרות האחסון היקרות ביותר, אך אחסון ללא תשלום יבוא על חשבון האתר שלכם, מיקום פרסומות, באנרים, איכות שירות ועוד הרבה דברים שמאוד יפגעו בביצועי האתר שלכם, וברווחים שלכם.
 • בדקו גמישות תשלומים- חברת אחסון טובה תאפשר לכם את פריסת התשלומים שאתם רוצים. תוודאו שאתם בוחרים בשיטת התשלום, ואת תנאי ההתנתקות כך שיהיה לכם נוח להתנתק מתי שבא לכם בלי להפסיד כסף.
 • צרכים ייחודיים – אם יש לכם אתר מבוסס ASP או PHP, אתרים עם מערכת ניהול שאתם מכירים, תשאלו את הספק אילו שרתים מתקדמים הוא יכול להציע לכם, ואילו התאמות של חבילות אחסון מבצעת חברת האחסון.
 • השווה מחירים- מכיוון שיש מבחר רחב של ספקי אחסון, ניתן תמיד לבדוק אילו הצעות “חמות” קיימות ברשת, ותמיד תהיה עוד חברת אחסון שיכולה להציע לכם שירותי אחסון.
 • אומנם ציינתי זאת, אך חשוב מאוד להפנים!!!
  עלויות שמשלמים עבור שירות של אחסון אתרים הם בהתאמה לגודל העסק, ולכן עסקים קטנים, בדרך כלל ישלמו סכומים זעומים חודשיים עבור אחסון האתר שלהם.
  מתוך הבנה כי על שירות מקצועי ואיכותי אנחנו משלמים קצת יותר, חשוב להבין כי על אחסון אתרים איכותי שווה להשקיע עוד כמה עשרות שקלים בשנה.
  יש להתייחס לעלויות, אך לשירותי התמיכה, איכות האחסון וזמינות האתרים שלכם יש חשיבות רבה הרבה יותר.

אנחנו ב Xhost מבינים כי הבחירה הנכונה בחברת אחסון יכולה להיות לא פשוטה, ולכן אנחנו מקווים שהמדריך הקצר שכתבנו יעזור לכם בקבלת ההחלטה הטובה ביותר לעסק ולאתר שלכם.

קישור אחד לכיצד בוחרים חברת אחסון טובה?

 1. קישור: מאפיינים של חבילות אחסון - מה זה אומר? | Xhost - אחסון אתרים

המלצות מלקוחות קיימים

I store more than two years in Xhost and strongly recommend their storage services!

למה לבחור ב-Xhost

 • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
 • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
 • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
 • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
 • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
 • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
 • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
 • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

Contact Us

We are also on: