שרת וירטואלי

אחסון בשרת וירטואלי – אחסון VPS מתקדם ומקצועי

אם גם אתם מעוניינים באחסון אתרים בשרת וירטואלי , אחסון מקצועי, זמינות אתר מעל 99% מהזמן ושירות תמיכה מלא, הגעתם למקום הנכון.לפניכם חבילות האחסון בשרת וירטואלי. נוסף על כך, ניתן להתאים חבילת אחסון בשרת VPS עם מאפיינים ייחודיים. כלל חבילות האחסון בשרת וירטואלי שאנחנו מציעים ללקוחותינו כוללות הגנה מתקדמת על השרתים באמצעות חומת אש – Firewall, הגנה מפני מזיקים ומערכות סינון דואר -Spam – מתקדמות, הגנה מפני התקפות ואמצעים מתקדמים להבטחת השירות. בואו לבחור את חבילת האחסון שאתם באמת צריכים – לאחסון בשרת וירטואלי ללא התעסקות וללא דאגות מיותרות. אחסון VPS איכותי בראש שקט!

מהו שרת וירטואלי - VPS?


שרת וירטואלי הוא סוג של שיטת אחסון אתרים. שרת וירטואלי – virtual server, הוא בעצם שרת פיזי אחד מחולק למספר שרתים, כאשר כל שרת כזה נקרא וירטואליים. כל שרת וירטואלי פועל באופן עצמאי לחלוטין ויכול להפעיל מערכות שונות במקביל .

למה לאחסן בשרת וירטואלי?


אחסון בשרת וירטואלי מתאים לכם אם אתם מרגישים שאחסון בשרת שיתופי פשוט לא מספיק. חבילת האחסון בשרת וירטואלי תענה על צרכי האחסון של האתר שלכם, ותספק לכם אחסון איכותי, חזק וגמיש. גם אתם יכולים להינות מאחסון בשרת וירטואלי במחירים האטרקטיביים ביותר ברשת. צמצום עלויות האחסון בצורה ניכרת – בגלל המבנה של שרתים וירטואליים, חבילות האחסון שלנו הן האטרקטיביות והמשתלמות ביותר ברשת. מתאים לכל בעלי האתרים – אתרים עיסקיים, בלוגים או בעלי עסקים קטנים שלא צריכים שרת ייעודי, אך זקוקים לשירותי אחסון איכותיים באותה המידה. שירותי תחזוקה ואבטחה איכותיים – כאשר אתם בוחרים לאחסן בשרת וירטואלי אתם מקבלים את היתרונות של אבטחה ותחזוקה בדיוק כמו באחסון בשרת ייעודי. כל אחד מבעלי שרת וירטואליהוא בעל שרת ייעודי עצמאי. אחסון חזק ואיכותי יותר- אופטימיזציה והתאמה מלאה של השרת הוירטואלי שלך בדיוק כמו בשרת ייעודי, התאמת מערכות הפעלה שונות, ושידרוג ביצועים ללא הצורך ברכישת שרתים חדשים.

מה מקבלים כחלק מחבילת אחסון בשרת וירטואלי?

 • המחירים הטובים ביותר לאחסון אתרים.
 • זמינות אתר מעל 99.9% מהזמן בחודש.
 • מערכת ניהול כוללת : תוכנה , חומרה ורשת.
 • ניטור קבוע במרכז הנתונים שלנו – 24 שעות , 365 ימים בשנה.
 • תמיכה טכנית 24 שעות ביממה – צ'אט, מייל, טלפון ומערכת לקוחות.

מה עלויות האחסון בשרת וירטואלי?


אנחנו ב Xhost מבצעים התאמה מלאה של השרת הוירטואלי וחבילת האחסון שאנחנו מציעים לפי הצרכים הייחודיים של כל לקוח. לכן עלויות האחסון בשרת VPS נקבעות לפי המאפיינים הטכניים של השרת שהכי מתאים לכם. אצלנו אתם מקבלים מקבלים היכולות והמאפיינים שאתם באמת צריכים כדי לממש את מלוא הפוטנציאל של האתר שלכם, במחירים הטובים ביותר. המחיר הטוב ביותר לאחסון בשרת וירטואלי. מאפיינים ויכולות שרת מתקדמות יכולות של שרת ייעודי במחיר של שרת וירטואלי. שירותי תחזוקה, גיבוי וניטור איכותיים. אחסון וירטואלי חזק, יעיל ומאובטח. מתאים לכל בעל אתרים – פרטיים ועסקיים כאחד. מערכות ותוכנות חזקות, גמישות וקלות לשימוש

מעוניינים לקבל פרטים נוספים בנושא אחסון בשרת וירטואלי?

אנחנו ב Xhost מציעים שירותי אחסון בשרת וירטואלי בהתאמה לצרכים שלכם! שירותי האחסון שלנו יעילים, מאובטחים , בעלי המאפיינים והיכולות המתקדמים ביותר. כדי לקבל את הצעת המחיר שלנו ולקבל חבילת אחסון איכותית בשרת וירטואלי לחצו כאן

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

 • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
 • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
 • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
 • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
 • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
 • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
 • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
 • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: