מאפיינים של חבילת אחסון

מהו אחסון אתרים

קודם כל, חשוב להבין כי אחסון אתרים הוא שירות שמספקות חברות אינטרנט, ספקיות אחסון או חברות אחסון. שירותי האחסון כוללים אחסון, או אירוח, של תוכן אלקטרוני. תוכן זה יכול לכלול דפי אינטרנט , בתצורה של קוד, וקבצים שונים: תמונות, מידע, וידיאו, מוזיקה, מדיה שונה או כל תוכן אחר. כל תוכן כזה שמאוחסן על גבי שרתים של ספק האחסון צריך להיות נגיש למשתמשים המורשים של אותו השרת. ברוב המקרים, מדובר על שירות אחסון במטרה לאפשר למשתמשים מרחבי העולם להיחשף לתוכן שלכם ברשת האינטרנט.

סוגי חבילות אחסון
 • ישנו מגוון רחב של חבילות אחסון שונות, אך השלב החשוב בבחירת חבילת האחסון הוא כמובן ההתאמה של חבילת האחסון המתאימה ביותר לצרכים של האתר שלכם.
 • חבילות האחסון ללא תשלום – פשוט אמרו לא!
  חבילות אלה בדרך כלל מוגבלים מאוד, וכוללים הטמעה של פרסומות, או ביצוע שינויים בדפי האתר המאוחסן, לפי הצרכים של חברת האחסון המציעה את שירותי האחסון.
 • אחסון שיתופי – ברירת המחדל שלכם.
  אחסון אתרים שיתופי, הוא ברירת המחדל של רוב בעלי האתרים, והוא המתאים ביותר לרוב סוגי האתרים החדשים, או באינטרנט בכלל. באחסון זה, מספר אתרים מאוחסנים על גבי אותו שרת ומנצלים את אותם משאבי שרת: מעבד, זיכרון, וכו'…
 • אחסון בשרת וירטואלי – VPS.
  אחסון אתרים בשרת וירטואלי מתאים למעוניינים לקבל שירותי אחסון איכותיים יותר, ובעלי מאפיינים מתקדמים יותר מאשר בשרת שיתופי, אך לא בעלויות של שרתים ייעודיים. שרת מיני ייעודי, או וירטואלי הוא שרת שמחולק באמצעות תוכנה למספר שרתים וירטואליים, כאשר כל שרת וירטואלי מתפקד באופן בלתי תלוי בשאר השרתים. לכן, ברמת העיקרון כל לקוח מקבל שרת ייעודי, בעל מעבד, זיכרון ומערכת הפעלה משלו במחיר נמוך הרבה יותר.
 • אחסון בשרת ייעודי – Dedicated Server
  לקוח שבוחר באחסון אתרים בשרת ייעודי, מקבל שרת אחסון בהתאמה מלאה לצרכים של האתר או האתרים שלו, וכמובן, השרת וכלל המשאבים של השרת מוקצים אך ורק ללקוח.
 • וירטואליזציה – Clustering
  אחסון במספר רב של שרתים, אשר מתפקדים כיחידה אחת, ובאמצעות רשת משותפת יוצרים שיתוף פעולה ושיתוף משאבים על מנת לספק את שירותי האחסון המתקדמים ביותר והאיכותיים ביותר.
אילו סוגי שרתים

ישנו מגוון רחב של שרתים: שרת קבצים, שרת הדפסה, שרת יישומים, שרת בסיס נתונים, שרת דואר, שרת HTTP, שרת פרוקסי, שרת DNS, שרת תוכנה ועוד מגוון רחב של שרתים.

המגוון הכל כך רחב של שרתים קיים כדי לענות על הצרכים השונים, והרבים שיש לחברות שונות בכל הקשור לשימושים, רשתות פרטיות וציבוריות, מאפיינים מתקדמים וביצועים ייחודיים.
כל סוג שרת, וכל שרת בעצמו הוא גרסה משודרגת וחזקה יותר של מחשב רגיל, והוא בעל אפשרויות ואפשרות לשדרוג מערכות, זיכרון,דיסקים קשיחים ומעבדים.

חוות השרתים

במקור, חוות שרתים היא מקבץ של שרתים שנועדו לבצע משימות מורכבות, שהן מעבר ליכולותיו של שרת יחיד. מחשבי על, למשל, מבוססים על חוות שרתים מתקדמות עם מעבדים מתקדמים אשר מחוברים ומשתפים משאבים.
כיום, כאשר רובנו מדברים על חוות שרתים הכוונה היא לחוות שרתים שייעודה הוא אחזקת אתרי אינטרנט או שירותי אירוח לאתרים.

לחוות השרתים יהיו מערכות קירור מתקדמות, ומערכות מתקדמות לאספקת חשמל באופן שיענה על צרכי כל השרתים בחוות השרתים. כמו כן, לחוות שרתים יש שירותי אבטחה לשמירה פיזית על השרתים המאוחסנים בחווה.

מיקום שרת

למיקום הפיזי של השרת שלכם, כלומר בחירת חוות השרתים, יש השפעה רבה על ביצועי האתר שלכם. יש לבצע התאמה של מיקום השרת לקהל היעד של האתרים שלכם. אחסון אתרים SEO, לקידום אתרים, הוא מקצוע שלם בפני עצמו. אך, התאמה של מיקום שרת לקהל היעד היא ההתאמה הבסיסית ביותר שעל כל לקוח אחסון לוודא שמבוצעת על פי, ובהתאמה למטרות של האתר שלו.

רוחב פס ותעבורה חודשית

רוחב הפס או Bandwidth, הוא הערך של כמות המידע שניתן להעביר בקו או נתיב תקשורת בזמן נתון. רוחב הפס נמדד ב BPS, סיביות לשנייה – bits per second.
תעבורה חודשית – מדובר גם במקרה זה על מידע, ובדרך כלל ההתייחסות היא למידע שמועבר מהשרת למשתמשי הקצה, על בסיס רוחב פס בתקופה של חודש, ועל כן מדובר בדרך כלל על GB – מיליוני ביטים.

טיב השירות: תמיכה, אחריות, מקצועיות

חברות האחסון השונות מציעות שירותים בסיסיים של תמיכה בחבילות האחסון שלהן. חשוב מאוד לבדוק בדיוק מה כוללים שירותים אלה, או יותר נכון, מה שירותי התמיכה של חברת האחסון לא כוללים.

אחסון אתרים איכותי, זול , ללא תשלום וכל מה שביניהם

אחסון אתרים ללא תשלום – פשוט לא!
אחסון אתרים זול – חשוב לבדוק האם אתם מקבלים את המענה לכל הצרכים של האתרים שלכם.
אחסון אתרים איכותי – מה השירותים והמאפיינים שאתם מקבלים.

אחסון אתרים SEO לקידום אתרים: דירוג, זמן טעינה, שיוך גאוגרפי

אחסון אתרים SEO לקידום אתרים כפי שצוין קודם לכן, הוא מקצוע בפני עצמו. בכל בנייה של תכנית אחסון SEO יש להתאים אותה בדיוק לצרכים של הלקוח, ולכן כל תכנית אחסון מסוג זה היא ייחודית לכל לקוח, ובהתאמה גם המחיר.

אחסון אתרים מקצועי – אפשרויות מתקדמות

חבילות האחסון השונות כוללות מאפיינים בסיסיים אותם ציינתי לעיל. נוסף על כך, חברות האחסון מציעות אפשרויות מתקדמות, וכלים איכותיים יותר ללקוחות בעלי צרכים או דרישות ייחודיות. לכן, חשוב לבדוק מה המשמעות והחשיבות של כל שירות נוסף שאתם מקבלים, מה איכותו ומה העלויות הכרוכות בכך.

עכשיו שאתם מכירים את מאפייני חבילות האחסון, אנחנו ממליצים לכם לעבור למאמר – איך לבחור חברת אחסון טובה – כדי ללמוד איך לבחור את חברת האחסון שתענה על הצרכים שלכם באופן מלא ותיתן לכם ביטחון באחסון האתר שלכם.

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

 • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
 • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
 • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
 • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
 • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
 • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
 • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
 • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: