אימות אירגון

אימות ארגון – תעודת הצפנה מתקדמת

XHost מספקים תעודות הצפנת SSL של GeoTrust. אחת מהחברות המובילות בעולם לתעודות הצפנה של SSL עם מיליוני משתמשים ברחבי העולם.
תעודות הצפנת ה SSL לאימות ארגון יאפשרו לכם בדיוק את האבטחה, הביטחון וההצפנה שאתם צריכים עבור הארגון והעסק המקוון שלכם, לביצוע פעולות ברשת וגלישה בטוחה של משתמשים באתר שלכם.
המומחים של Xhost יעזרו לכם לבחור את תעודת ההצפנה לאימות ארגון, שתתאים באופן הטוב ביותר לצרכים של הארגון שלכם!

[tabs tab1="True BusinessID" tab2="Wildcart True BusinessID" tab3="True BusinessID עם EV"]

[tab]

True BusinessID – תעודת SSL של GeoTrust

מ 98 $ לשנה
הצפנת SSL חזקה לעסקים מקוונים

אבטחה מלאה של דומיין אחד
אימות מלא של הארגון
נכללת עבודת ניירת
תמיכה ביותר מ 99% מהדפדפנים.
הצפנה של 128/256 ביט.
חותמת אבטחה דינמית ללא תשלום.
פוליסת הנפקה חוזרת של תעודת האבטחה
אחריות – 250,000$
ניסיון והחזר מלא לתקופה של 15 יום.

[/tab]

[tab]

Wildcart True BusinessID – תעודת SSL של GeoTrust

מ 389 $ לשנה
אבטחת *.domain.com

אבטחה למספר לא מוגבל של תת דומיינים עבור דומיין נבחר.
אימות מלא של הארגון
נכללת עבודת ניירת
תמיכה ביותר מ 99% מהדפדפנים.
הצפנה של 128/256 ביט.
חותמת אבטחה דינמית ללא תשלום.
פוליסת הנפקה חוזרת של תעודת האבטחה
אחריות – 125,000$.
ניסיון והחזר מלא לתקופה של 15 יום.

[/tab]

[tab]

True BusinessID עם EV – תעודת SSL של GeoTrust

מ 179 $ לשנה
אמינות ואבטחה מקסימלית!

אבטחה מלאה של דומיין אחד
אימות מורחב – EV
הופך את שורת כתובת לירוקה
מגביר את תחושת הבטחון של הגולשים
נכללת עבודת ניירת
תמיכה במכשירים חכמים
חותמת אבטחה דינמית ללא תשלום.
פוליסת הנפקה חוזרת של תעודת האבטחה
אחריות – 500,000$.
ניסיון והחזר מלא לתקופה של 15 יום.

[/tab]

[/tabs]

מידע נוסף אודות ההצפנה של GeoTrust SSL ותעודות אימות ארגון.

תעודת הצפנת SSL לאימות ארגון, ידועות גם תעודות הצפנה באימות עסקי או באימות זהות (business or identity validated SSL certificates) כוללות מענה איכותי יותר לאבטחה של האתר שלכם.
תעודת הצפנת SSL של אימות ארגון מספקת את ההצפנה והקידוד מתקדם וחזק יותר מכיוון שהן כוללות בדיקה ואימות של הארגון שעומד מאחורי הדומיין.
תעודת האבטחה של הצפנת SSL של אימות דומיין מספקות הצפנה וקידות SSL אמין, חזק ויציב ומאפשרות לגולשים וללקוחות שלכם לקבל רמה גבוה יותר של אבטחה.

[fancy_toggle_content heading="אימות ארגון מלא"]לפני הנפקת התעודה, מתבצעת בדיקת אימות לבעלות הדומיין , הארגון שבבעלות הדומיין וכן פרטי הארגון עצמו. הדבר מספק ללקוחות שלכם ביטחון מלא בביצוע מגוון פעולות.
[/fancy_toggle_content]

[fancy_toggle_content heading="אחריות"]כלל תעודות ה SSL באימות ארגון כוללות אחריות – בסכומים שונים – למקרים בהם הגולשים שלכם נפגעו כתוצאה מהעברה לא תקינה.
[/fancy_toggle_content]

[fancy_toggle_content heading="חותמת אתר – site seal"] קבלו לוגו של GeoTrust, ומקמו את חותמות האבטחה של הצפנת SSL בכל מקום באתם. החותמות יאפשרו לכם להציג לגולשים באתר שלכם שהם נמצאים בדפים מאובטחים על פי תקן ההצפנה הגבוה ביותר.
[/fancy_toggle_content]

[fancy_toggle_content heading="קידוד והצפנה"]כאשר אתם בוחרים בתעודות ההצפנה של GeoTrust אתם יכולים להיות בטוחים בהגנה של האתר שלכם. קידוד והצפנה של עד 256 ביטים. [/fancy_toggle_content]

לקבלת מידע נוסף אודות תעודות הצפנת SSL, אודות תעודות הצפנה של אימות ארגון, תעודות GeoTrust או כל שאלה נוספת , אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון : 072-2509393
או באמצעות טופס יצירת קשר
[button size="small" color="#3B8ED4" Link="https://www.xhost.co.il/?page_id=800"]
טופס יצירת קשר
[/button]

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

  • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
  • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
  • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
  • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
  • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
  • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
  • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: