תשתיות LAMP

תשתיות LAMP – Linux, Apache, MySQL & PHP

LAMP הינם ראשי תיבות המייצגות קבוצה כוללת של פתרונות המשמשים להרצה, והפעלה של אתרי אינטרנט ושרתים של אחסון אתרים.
ליתר דיוק, תשתיות LAMP הם תשתיות שרת למערכת ההפעלה של לינוקס, שרת האינטרנט Apache, שרת מסד הנתונים MySQL ושפת PHP.
אנחנו ב Xhost מספקים פלטפורמה ותשתיות LAMP יציבות ועדכניות עם מגוון רחב של כלים מתקדמים איכותיים, אשר מתאימים במיוחד למפתחים.

לינוקס (LINUX)

לינוקס (LINUX) היא מערכת הפעלה בקוד פתוח עליה ניתן להריץ מגוון רחב של אפליקציות ויישומי רשת. במקור, לינוקס נוצרה על ידי Linus Torvalds, והיא מבוססת חלקית מערכת ההפעלה יוניקס (UNIX).
מערכת ההפלה לינוקס נחשבת מערכת הפעלה אמינה,יציבה ובטוחה לשימוש עם שירותי אירוח אתרים ושרתי הרשת השונים שמספקים שירותי אחסון אתרים.
אנחנו ב XHost, מתבססים על המערכת העדכנית והיציבה האחרונה של לינוקס, בשרתי האחסון שמבוססים על לינוקס.

אפאצ'י (Apache)

אפאצ'י (Apache) היא אפליקציית הרשת או יישום השרת הנפוץ ביותר בשימוש באינטרנט כיום. אפאצ'י נמצא איתנו כבר משנת 1995 והוא עדיין בשימוש נרחב כיום.
לפי Netcraft, בדצמבר 2007 כ 49.6% מכלל האתרים באינטרנט הוגשו באמצעות Apache, יותר מכל יישום שרת אינטרנט קיים אחר.

MySQL

MySQL היא מערכת ניהול למאגר נתונים- database management. במערכת MySQL נעשה שימוש נרחב ביותר מעשרה מיליון התקנות ברחבי העולם.
המערכת משולבת בכל השרתים שלנו באמצעות ממשק הניהול phpMyAdmin. בשילוב עם PHP, שפת הסקריפטים שיועדה ותוכננה במיוחד עבור הפקת דפי אינטרנט דינמיים ותוכן דינמי,
אתם מקבלים חבילה איכותית, חזקה, יציבה ואמינה של המאפיינים שיש לנו להציע לכם כחלק מפלטפורמת שרתי הלינוקס שלנו.

אפליקיות רשת פופולריות רבות ביניהם, בלוגים, מערכת ניהול תוכן, גלריות של תמונות מפותחות במיוחד עבור תשתיות LAMP, בחינם!
אנחנו מציעים לכם בנוסף, ממשק התקנה של אפליקציות רשת,ללא תשלום נוסף, להתקנה פשוטה ומהירה של מגוון רחב אפליקציות רשת איכותיות.

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

  • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
  • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
  • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
  • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
  • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
  • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
  • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: