שרת ייעודי מנוהל

שרת ייעודי מנוהל – שירות אחסון כולל לשרת הייעודי שלכם

שירותי האחסון המנוהלים שלנו יתנו לכם את השקט שאתם צריכים, מתוך ידיעה כי אנחנו דואגים לשרתים שלכם באופן המקצועי והאיכותי ביותר.
אתם רוצים לדעת שאתם נמצאים בידיים הנכונות, השירותים שאנחנו מציעים יכולים לתת לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים.

התאמה מלאה לצרכים שלכם

אנחנו ב Xhost נתאים לכם את השרת ואת סל השירותים המתאים ביותר לצרכים שלכם.
למדנו כי אין שני עסקים או שני אתרים בעלי אותם הצרכים ולכן אנחנו מציעים ללקוחותינו שירותי התאמה מלאים של חבילות אחסון, תחזוקה וניהול של שרת ייעודי. בין אם זה שרת שלכם, או שרת של Xhsot שאנחנו משכירים לכם.

שירותי ניהול מקצועיים

כל לקוח של Xhost מקבל התאמה של חבילת אחסון ייעודית לשרת הייעודי שלו. חבילות האחסון המנוהלות לשרתים ייעדויים כוללות מגוון כלים שיאפשרו לשרת שלכם ולאתר שלכם להפגין את הביצועיים הטובים ביותר, ולספק את היציבות והביטחון שאתם זקוקים לו כדי להפיק את המקסימום מרשת האינטרנט.
אנחנו מספקים מגוון רחב של שרותים ,תחזוקה וניהול שרת ייעודי באופן המקצועי ביותר. שירותי האחסון לשרת מנוהל כוללים:

השרת הייעודי המנוהל שלכם

כדי לקבל שרת ייעודי בניהול על ידי המומחים של Xhsot, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון או באמצעות טופס יצירת קשר

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

  • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
  • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
  • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
  • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
  • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
  • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
  • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: