Colocation

שירותי קולוקציה – colocation

אחסנו את השרת הייעודי שלכם אצלנו כדי לקבל גמישות מערכות מוגברת. אתם מוזמנים להתאים לכם שירותי ניהול ותחזוקה לשרתים ייעודיים כדי להגביר את הביצועים והיעילות של השרת הייעודי שלכם.

למה לבחור בשירות colacation לשרת יעודי

מערכות המחשב שלכם, והשרתים שלכם הם הנשמה של החברה שלכם, רוב הסיכויים שהעסק שלכם יהיה אבוד בלעדיה.
ככל שהעסק גדל, כך גם המערכות שלכם, ועל כן חשוב יותר ויותר לוודא כי המערכות והשרתים מטופלות האופן המקצועי ביותר.
ברוב המקרים לא ניתן להיות הבעלים של מרכז נתונים פרטי , פשוט כי זה יקר מדי.

שירותי הקולוקציה של Xhost

מרכזי נתונים שלנו נועדו להגן על השרת הייעודי שלכם, ואנחנו דואגים לשרתים שלכם במקומכם. אנחנו תומכת בך בכל פעם שאתה צריך לוודא שאתה מחובר וזמין הלקוחות שלך ביום ובלילה. שירותי אירוח colocation שאנחנו מציעים כוללים סיוע 24 / 7 תמיכה בטלפון או במייל בכל פעם שאתה צריך זה לדאוג השרת בסביבה הטובה ביותר. תמיד תהיה לך גישה לשרת שלך – פיזית וגישה מרחוק, נוסף על כך אנו מציעים מגוון רחב של תכניות כדי להתאים לחברות בכל הצורות והגדלים, כל במחירים תחרותיים באמת.

כדי לקבלת הצעות מחיר לחבילת colocation – אירוח השרת הייעודי שלכם והתאמה מלאה לצרכים הספציפיים שלכם, צרו עמנו קשר עוד היום:

היתרונות של Colocation

 • אבטחה – הסביבה המאובטחת ביותר לשרת הייעודי שלכם. אבטחה פיזית מפני מפגעים אנושיים וסביבתיים. אנחנו ב XHost מציעים מגוון רחב של שירותי אבטחה מתקדים אשר יעזרו לכם להגן על השרת שלכם מבחינת הצד המקוון.
 • צרכי שרת – למשל, חשמל, אנחנו דואגים לספק את הצרכים של השרת שלכם, כל הזמן! ניהול חשמל, הספקים, וכו'….
 • מחיר רוחב פס – שרת ייעודי אשר מאוחסן בשיטת קולוקציה יכול לספק לכם רוחב פס רחב הרבה יותר במחירים נמוכים בהרבה מאשר בחבילות אחסון אחרות.
 • סביבה פיזית – סביבת אחסון וחוות שרתים מתקדמות ומאובטחות.ב אמצעות שירותי הקולוקציה ואחסון בחוות השרתים הייעודיות , אתם משלמים עבור פעילות השרת שלכם. אתם מקבלים גנרטור, גיבויי חשמל כדי למנוע בעיות בהפסקות חשמל או כל בעיה שונה. אנחנו מציעים שירותי colocation אמינות , איכותיות במחירים הטובים ביותר.
 • תמיכה – תמיכה ומענה איכותי בנושאים הקשורים בתחזוקת הצרכים של השרת שלכם, דבר אשר ימנע מכם את הצורך להגיע למקום השרת / לחוות השרתים.
 • שיפור ביצועים וגמישות מערכת – מחירי חבילות האחסון בקולוקציה מבוססים על דרישות החשמל והגודל הפיזי של השרת הייעודי שלכם, ולא עבור החומרה של השרת שלכם. אתם יכולים לרכוש את השרתים הטובים ביותר, להתאים את השרת בדיוק איך שאתם רוצים ולקבל את הביצועים הטובים ביותר.
 • שדרוג מערכות – השרת איטי מדי, או שאין לכם מספיק זיכרון? יש לכם שליטה מלאה במאפייני השרת שלכם ואתם יכולים לשדרג את המערכות בדיוק מתי שאתם רוצים, ובהתאמה לצרכים שלכם.
 • מערכות שרת – אתם בוחרים את המערכות המתאימות לשרת שלכם, ולשירותים שאתם מספקים. רוצים להחליף מערכת? אין צורך לחכות לספק האחסון שלכם, רכישה והתקנה מהירה של המערכות שאתם רוצים.

גמישות והתאמה מלאה

הגמישות הרבה ביותר של אחסון שרת ייעודי. אפשרות אחסון לחברות ועסקים מתפתחים אשר מעוניינים לקבל את המאפיינים והאפשרויות של שרתים ייעודיים במחירי עלות נמוכים בהרבה!

מה זה קולוקציה - אנחנו ב - colocation?

Xhost נספק את הקישוריות , ואת הסביבה והתחזוקה הפיזית של השרת שלכם – אספקת חשמל קבועה, בקרת אש, מיזוג אוויר ועוד…מצד שני, התחזוקה של השרת מבוססת עליכם!

חבילת קולוקציה

אחסון השרת שלכם כשרת ייעודי של Xhost, יחד עם השרתים של החברה שלנו.השימוש ברוחב הפס שאתם מקבלים הוא משותף , ולכן העלויות של חבילת האחסון נמוכות בהרבה.
Colocation הוא יקר יותר מאחסון שיתופי, אך רוחב הפס שאתם מקבלים הוא גדול יותר בצורה ניכרת מהמחירים של תכניות אחסון
דומות.
אם יש לכם שרת , או שביצעתם רכישה של שרת , אנחנו נדאג לאחסון השרת שלכם בדיוק כמו כל שרת של Xhost.

אנחנו נספק לכם כתובת IP, רוחב פס ואת הסביבה הפיזית לשרת הייעודי שלכם.

התקנה מהירה של השרת הייעודי שלכם

שליטה מלאה בשרת שלכם – חומרה , מערכות ומשאבים.

השקעה ראשונית גבוה יותר, אך עלויות חודשיות נמוכות מאוד.

זקוקים לשרת?

כדי לקבל שרת ייעודי וחבילת אחסון כבר היום, צרו עמנו קשר בטלפון: 072-250-9393
או באמצעות טופס יצירת הקשר:
השם שלך (חובה)
הדואר האלקטרוני שלך (חובה)
נושא
ההודעה שלך

קוד אנטי ספאם:
captcha

[/fancy_toggle_content]

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

 • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
 • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
 • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
 • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
 • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
 • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
 • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
 • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: