תמיכה

אחסון אתרים – שאלות ותשובות

אנחנו ב XHOST מבינים כי לא קל לבחור חברת אחסון איכותית. לכן ריכזנו עבורכם שאלות בנושא אחסון אתרים, שאלות נפוצות שהפנו אלינו בנושא אחסון אתרים וגם שאלות שלקוחותינו שואלים אותנו בדרך כלל.
אנחנו מקווים שהקובץ הבא באמת יספק לכם את התשובות הנחוצות לכם בנושא אחסון אתרים.

שאלות כלליות בנושא אחסון אתרים

מה זה אחסון אתרים?

כל אתר קיים ברשת האינטרנט חייב להיות מאוחסן על גבי שרת שמותאם לעבוד כשרת אינטרנט.
אחסון אתרים או אירוח אתרים הוא בעצם מיקום הקוד של האתר שלכם על גבי שרת אינטרנט כזה.

איך בוחרים חבילת אחסון?

בחירת חבילת אחסון חייבת להתבצע על ידי מומחה רשת. לחבילת האחסון שלכם, והתאמתה לצרכים של האתר שלכם השפעה מכרעת על ביצועי האתר שלכם, על חווית הגלישה שתספקו למבקרים באתר שלכם, ובסופו של דבר על הרווחים שלכם מהאתר שלכם.
חשוב להבין כי כל האמור לעיל לא אומר שעל הלקוח להשאיר את הבחירה לחלוטין בידיו של ספק האחסון!
תשקיעו ותלמדו על חבילות אחסון שונות, בצעו השוואה של מספק ספקי אחסון אתרים כדי לבצע את הבחירה המושכלת ביותר.

אחסון אתרים ייעודי או שיתופי?

הבחירה בין אחסון אתרים שיתופי לאחסון אתרים בשרת ייעודי היא החלטה חשובה אך קל מאוד לקבל אותה.
שרת שיתופי – אם יש לכם עסק בינוני, שהולך ומתפתח, והאתר שלכם הוא אתר חדש בעל כמות גולשים של עד אלפי גולשים בחודש, שרת אחסון שיתופי הוא הבחירה המתאימה ביותר עבורכם.
תתנסו, תלמדו, כל חברות האחסון מציעות שדרוג מהיר של חבילת האחסון כך שגם אם אתם לא מרוצים מחבילת האחסון שלכם, ניתן לשדרג במהירות ולהתאים את חבילת האחסון שלכם לצרכים של האתר שלכם.

שרת ייעודי – אחסון של אתר על גבי שרת ייעודי מתאים לעסקים או אתרים בעלי אתר או אתרים עם כמות גולשים גבוה, אחסון של קבצים רבים והעברה של נתונים רבים.
אחסון אתרים על גבי שרת ייעודי מתאים לאלה שמעוניינים לקבל את חבילת האחסון החזקות והאיכותיות ביותר, כדי למצות את מלוא הפוטנציאל מחבילת האחסון שלהם, ולהעלות את האתרים שלהם מדרגה.


מאיפה להתחיל?

אם אתם קוראים שורות אלה, אתם כבר בדרך הנכונה!
אחסון אתרים הוא פשוט הרבה יותר ממה שחושבים, כל שעליכם להבין הוא מה הצרכים של האתר והעסק שלכם.
עליכם להבין זאת על מנת שתוכלו לדרוש מספק האחסון שלכם את הביצועים, היכולות והיעילות שאתם מצפים מחבילת האחסון שלכם.
אנחנו באמת מאמינים כי השוואה קצרה של מספר ספקיות אחסון, ובדיקה עם שניים עד שלושה נציגים של חברות שונות יוכלו לספק לכם את הידע הבסיסי שאתם דרושים לו כדי לקבל את ההחלטה הנכונה.

לכן, אל תהססו , צרו עמנו קשר עוד עכשיו ואנחנו נוכל להתאים לכם את חבילת האחסון שאתם באמת צריכים.


מה כל הפרטים של חבילת האחסון אומרים?

כדי שתוכלו לבחור את חבילת האחסון עבור האתר שלכם, או יותר נכון לוודא כי קיבלתם את חבילת האחסון המתאימה ביותר לאתר שלכם עליכם להבין מהספר מושגי יסוד בנושא אחסון אתרים.

שטח דיסק: אתר האינטרנט שלכם בנוי ממגוון רחב של אבני בנייה שמרכיבות את האתר כמו שאתם והגולשים רואים אותו. שטח הדיסק הוא השטח, או יותר נכון גודלו של שטח האחסון שלכם על גבי השרת הרשת של ספק האחסון שלכם.

תעבורה: תעבורה בדרך כלל תוגדר כ"תעבורה חודשית". הנתון הזה אומר כמה מידע מועבר אל האתר וממנו בתקופה של חודש. תעבורה זאת כוללת כל סוג של מידע שנמצא על השרת, כמו: קבצי HTML, קוד, טפסים או נתונים, כל סוגי המדיה, דיוור אלקטרוני ועוד…

רוחב פס: קצב העברת הנתונים משטח הדיסק שלכם לכל משתמש, גולש או יישום שביקש לקבל את הנתונים משרת האחסון שלכם.

כמות דומיינים: דומיין הוא השם של הייחודי של האתר שלכם, ברמת העיקרון הוא כמו כתובת של האתר שלכם. אם יש לכם מספר אתרים אתם תצטרכו שם דומיין עבור כל אתר.

ממשק ניהול: ממשק הניהול הוא הגישה הישירה שלכם או של ספק האחסון לניהול חבילת האחסון שלכם. באמצעות ממשק ניהול, אתם תוכלו בקלות להתקין יישומים, לוודא יעילות וביצועים וסטטיסטיקה של חבילת האחסון שלכם.

זמינות: זמינות אתר, היא משך הזמן שהאתר שלכם נשאר פעיל. בדרך כלל מתכוונים לדרך השלילה, כמה זמן בחודש האתר לא זמין. רוב חברות האחסון מספקות שירותי אחסון שכוללים זמינות מעל 99% מהזמן בחודש.

אבטחה: אבטחת איכותית לאתר תמיד הייתה, ובתקופה האחרונה במיוחד הכרחית לשמירה על הנכסים שלכם, והאתר שלכם בקלות יכול להפוך לנכס החשוב ביותר של העסק שלכם. לכן, אתם תמיד תזדקקו לאבטחה הטובה ביותר לאתר שלכם.

תמיכה: יש רק דרך אחת לבדוק את חברת האחסון. תקופת ניסיון לבדיקה של שירותי התמיכה שהחברה מציעה לכם. לא מרוצים? תחליפו חברת אחסון ומהר!

מחיר: המדד שבסופו של דבר יכריע את רוב ההחלטות! עצה אחת יש לנו עבורכם, והיא החשובה ביותר, התרחקו מאחסון "חינמי", “ללא תשלום"!

שאלות בנושא החברה – XHOST

האם אתם מבצעים התאמה של חבילות אחסון?

אנחנו בxhost מאמינים כי אין שני עסקים או אתרים בעלי צרכים זהים. ולכן אנחנו מציעים מגוון רחב של חבילות אחסון מקצועיות ואיכותיות: חבילות אחסון Windows, חבילות אחסון Linux , אחסון בחו"ל וחבילות ייעודיות שבנינו במיוחד בהתאמה לנישות שונות של אתרים, יישומי רשת ודרישות של מערכות ניהול אתרים.

נוסף על כך, אנחנו מציעים שירותי התאמה מלאים של חבילות אחסון לצרכים שלכם!
יש לנו מגוון רחב של לקוחות אחסון, ממגוון תחומי האינטרנט ואנחנו מספקים פתרונות כוללים איכותיים לכל צורך קיים.


האם XHOST היא חברת ריסיילר?

חברת סטאר תקשורת היא לא חברת ריסיילרים! כל השרתים הם שרתים של החברה, אשר מאוחסנים במגוון חוות שרתים נבחרות בארץ ובחו"ל.

אילו שירותי תשלום מתקבלים ב XHSOT?

אנחנו בחברת Xhost שמים את הלקוח במרכז. אתם בוחרים כמה תשלומים אתם רוצים עבור חבילת האחסון שלכם, ומקבלים עדכונים קבועים במקרה וישנן תקלות עם העברת התשלומים, אודות תשלומים שבוצעו ותשלומים עתידיים להתבצע.

למה לאחסן אתר דווקא ב XHOST?

אנחנו ב Xhost מספקים שירותי אחסון מתקדמים למגוון רחב של אתרים ועסקים מקוונים.
הניסיון הרב שצברנו בקידום, ניהול, ואחסון אתרים מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו את שירותי האחסון הטובים והמתאימים ביותר לצרכים של כל לקוח באופן ייחודי.
מקצועיות, תמיכה ואיכות שירות מובילים אותנו במתן פתרונות אחסון כוללים, ומענה איכותי באמת לכל צרכי האחסון של האתרים שלכם.

צרו עמנו קשר עוד היום, וגם אתם תוכלו להנות משירותי אחסון איכותיים ללא דאגות!


אילו שירותי אחסון XHOST מציעים?

אנחנו ב Xhost מספקים שירותי אחסון כוללים, מגוון רחב של חבילות אחסון איכותיות, והתאמה של חבילות אחסון ייעודיות לצרכים שלכם!

אחסון אתרים בשרת שיתופי
אחסון אתרים בשרת Linux
אחסון אתרים בשרת Windows
חבילות אחסון לריסיילרים
אחסון בשרת וירטואלי – VPS
אחסון בשרת ייעודי – Dedicated
שירותי השכרת שרתים
חבילות אחסון לפי נישה
אחסון אתרי מסחר אלקטרוניים
שירותי SSL ודומיינים
כלל פתרונות האחסון לעסק שלכם

יש לכם צורך בחבילת אחסון ייחודית?
You Name It – We GOT IT


איך מקבלים שירותי תמיכה טכנית?

כאשר אתם בוחרים לאחסן עם Xhost אתם מקבלים לא רק חבילת אחסון מקצועית, מותאמת לצרכים שלכם, במחירים הטובים ביותר.

אתם מקבלים שירותי תמיכה מקצועיים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע , 365 ימים בשנה!

המומחים שלנו ישמחו לענות על כל שאלה, ומוכנים תמיד לתת את המענה האיכותי ביותר לכל בעיה שתתעורר.

ניתן לפנות אלינו ולקבל מענה מיידי
בטלפון: 0722509393
באמצעות דוא"ל: info@xhost.co.il
או באמצעות מערכת הפניות שלנו.

שאלות בנושא שרתים

איזה שרתים יש בחוות השרתים של XHOST?

אנחנו ב Xhost מציעים לכם מגוון רחב של שרתים לאחסון איכותי של האתרים שלכם.
על בסיס הניסיון שלנו בניהול ואחסון מגוון רחב של אתרים, בנינו מערך של שרתים שיתאימו לכל לקוח ולכל צורך.
בהתאמה לצרכים אלה בנינו חבילות אחסון מגוונות, בעלות מאפיינים ייחודיים לכל נישה ולכל צורך ייעודי.

אנחנו מבצעים רכישה של שרתים חדשים, ועדכוני שרתים קיימים באופן קבוע.
אנחנו עושים זאת על מנת לעמוד בחזית שוק אחסון האתרים ,גם מבחינת הטכנולוגיות, הביצועים, האמינות והמקצועיות במתן פתרונות אחסון כוללים לכל אחד מלקוחותינו.

נוסף על כך, אם יש לכם , לעסק שלכם או לאתרים שלכם צרכים מיוחדים, אנחנו מספקים שירותי אחסון מתקדמים והתאמה של שרתים ייעודיים ומערכות על מנת לענות על כל הצרכים שלכם!


היכן ממוקמים שרתי החברה

שירותי אחסון האתרים אשר מוצעים באתר Xhost, הינם שרותי האחסון של חברת סטאר תקשורת ואינטרט. אנחנו מספקים שירותי אחסון לאתרים משנת 2001.
השרות ניתן על בסיס שרתים שלנו, הממוקמים בחוות השרתים החדשה של 012 בפ"ת, ובנוסף, שרתים בארה"ב הנמצאים ביוטה על מנת לספק שרותים לכל המעוניין באחסון אתרים עם קהל יעד בינ"ל.
כמו כן, במהלך השנים האחרון צברנו ניסיון בהתאמת פתרונות אחסון אתרים ושרתים במגוון חוות שרתים בעולם, לפי הצרכים של לקוחותינו.

איזו אבטחה יש לשרתים?

אנחנו מציעים ללקוחותינו שירותי אבטחה מתקדמים לשרתים שלכם כדי להבטיח את השקט שלכם. השרתים של החברה, והשרתים של לקוחותינו ממוקמים בחוות השרתים שאנחנו בחרנו בקפידה, וכוללות סידורי אבטחה פיזיים.
כמו כן, אנחנו דואגים לספק ללקוחותינו שירותי אבטחה מתקדמים לשרתים, כמובן בהתאמה לצרכים של האתרים שלכם. יש לכם אתרי מסחר אלקטרוניים – אנחנו נספק לכם את הכלים האיכותיים ביותר לאבטחת הפעולות המבוצעות באתרים שלכם, ולשמירה על הפרטים שלכם ושל לקוחותיכם.

האם אני יכול לרכוש שרת לעצמי?

אנחנו ב Xhost מספקים ללקוחותינו מענה איכותי לכל צורך. אם אתם מעוניינים ברכישה של שרת ייעודי מנוהל עצמאית, אנחנו נספק לכם שירותי ייעוץ, הכוונה, ורכישה של שרת ייעודי איכותי במחיר הטוב ביותר.
כמו כן, אם אתם זקוקים לשירותי ניהול לשרתים ייעודיים, או שרת ייעודי בניהול מלא שלנו, אנחנו נספק לכם את המענה האיכותי והמקצועי ביותר.

שאלות בנושא דומיינים

מה זה דומיין?

דומיין – Domain – הכל מתחיל עם שם הדומיין שלכם. דומיין, שם דומיין, שם מתחם כל אלה מתייחסים בעצם לשם של האתר שלכם. שם הדומיין הוא בעצם כתובת האתר שלכם, או לשם המחשה כתובת ה URL שגולשים יראו או יזינו כדי להגיע לאתר שלכם.
הדומיין שלכם, יהיה לזהות המקוונת של העסק שלכם, הוא בעצם יהווה חלק מהפנים של החברה שלכם בעולם האינטרנט.


מה עושים עם דומיין?

דומיין הוא החלק הבסיסי ביותר בעסק שלכם. לכן, לשם הדומיים שלכם יש השפעה כל כך מכרעת על הצלחת האתרים שלכם ועל מיתוג העסק שלכם באינטרנט.
בעזרת שם הדומיין שלכם אתם תפרסמו את העסק שלכם, והגולשים ברשת יוכלו להגיע לאתר שלכם באמצעות שם הדומיין שאתם תבחרו.
החלטתם להיכנס לעולם האינטרנט?
קודם כל עליכם לבחור שם דומיין מתאים עם סיומת מתאימה לאתר העתידי שלכם.

איך בוחרים שם דומיין?

תהליך בחירת שם הדומיין הוא לא תהליך פשוט.
מכיוון שלשם הדומיין שלכם יש חשיבות רבה מאוד, והשפעה מכרעת על העסק שלכם אנחנו ממליצים לבצע בחירת שם דומיין לאתר שלכם רק בעזרת ובייעוץ מומחי רשת.

כיצד קונים דומיין?

תהליך הרכישה או הרישום של דומיין הוא תהליך פשוט, היה והדומיין שאתם מעוניינים לרכוש אינו בבעלות קודמת.
אנחנו ב Xhost מספקים שירותי רישום של דומיינים, ומתן שירותי רכישה של דומיינים רשומים. השירות כולל את זיהוי ומציאת בעלי שם הדומיין שאתם מעוניינים לרכוש, ביצוע משא ומתן וייעוץ לאורך כל תהליך הרכישה.

כמה זמן הדומיין נשאר שלי?

עלות רישום וזמן רישום של דומיין, כלומר הזמן שבו הדומיין נשאר בבעלות שלכם תלוי בסוג שם הדומיין ובסיומת של שם הדומיין עצמו.

האם אני יכול להעביר שם דומיין?

כן, אנחנו מציעים שירותי העברה של שמות דומיינים, שיוך – העברת רשם, העברת רשם כולל חידוש דומיינים לדומיינים בין לאומיים והעברת בעלות על דומיינים

שאלות בנושא DNS

מה זה DNS?

DNS – Domain Name System, היא מערכת שמות למחשבים, שרתים או כל ספק תקשורת אשר מחובר לרשת האינטרנט או לרשת פרטית. DNS בעצם מקשר מידע עם שמות דומיינים לכל נקודת קצה ברשת.
מערכת ה DNS מאפשרת תרגום של שמות הדומיינים, שמותאמת לעין ולמוח האנושי, לשיטת המספור (כתובות IP) של יישומי רשת, שרתים ומחשבים. באמצעות מערכת זאת ניתן לתקשר בין כל שתי נקודות או מכשירי תקשורת בכל רחבי העולם.

שאלות בנושא דוא"ל – דואר אלקטרוני

מה זה דואר אלקטרוני?

דואר אלקרוני – דוא"ל, מייל , E-mail היא הודעה אלקטרונית אשר מועברת מנקודת קצה אחת – מחשב, לנקודת קצה שנייה – מחשב אחר באמצעות רשת שרתים פרטית או ברשת האינטרנט.
הודעות דואר אלקטרוניות יכולות להיות בפורמט טקסט פשוט או HTML ולכלול קבצים מצורפים, ממגוון סוגים. שירותי הדואר האלקטרוני, בניגוד למערכות אחרות לשליחת הודעות ברשתות, אינן מחייבות קו תקשורת דו צדדי בין שתי נקודות הקצה.
משתמש אחד ברשת יכול לשלוח את הודעת האי מייל לנמען, או יותר נכון לשרת של הנמען, שם ההודעה תמתין לקריאה, עריכה, או מחיקה של ההודעה.

איזו תיבת דואר אני מקבל?

כאשר אתם בוחרים חבילת אחסון אתם מקבלים גם שירותי תיבת דואר אלקטרוני. אנחנו ממליצים ובדרך כלל מתאימים את כתובת הדוא"ל החדשה שלכם לכתובת הדומיין של האתר.
למשל עבור האתר שלנו www.xhost.co.il התאמנו את כתובת הדוא"ל info@xhost.co.il

איזה אבטחות קיימות לדיוור אלקטרוני?

סינון דואר זבל הוא כלי הכרחי לשמירה על העברת מידע, והמערכות של העסק והאתרים שלכם, ולכן אנחנו מציעים כחלק מחבילות האחסון ללקוחותינו שירותי אנטי וירוס ואנטי ספאם:
שירותי אנטי וירוס:
מערכות הסריקה והאיתור של האנטי וירוסים סורקים אחר הודעות דוא"ל שנשלחות לתיבת הדואר שלכם להימצאות של וירוסים, בכל הודעה נכנסת ויוצאת.
מערכות האנטי וירוס מתעדכנות באופן קבוע, ולכן מאפשרת סינון איכותי של דיוור אלקטרוני אחר וירוסים בכלל ווירוסים חדשים שמופצים ברשת בפרט.

שירותי אנטי ספאם:
מערכות האנטי ספאם שאנחנו מציעים ללקוחותינו הן מערכות נוספות להגנה על המידע באתרים, בשרתים ובמחשבים שלכם מפני תוכנות ספאם שונות.

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

  • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
  • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
  • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
  • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
  • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
  • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
  • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: