אחסון לפי נישה

אחסון אתרים לפי נישה

אנחנו ב Xhost צברנו במהלך השנים ניסיון רב עם המערכות המובילות לניהול אתרים, גם מצד המשתמש וגם כמספקי שירותי אחסון מתקדמים. על סמך הידע והניסיון הנצבר בנינו חבילות אחסון ייעודיות לכל אחת מהמערכות, על פי מאפייניה. חבילות האחסון לפי נישה מספקות תכונות ומאפייני שרת מעל ומעבר לדרישות של המערכות הללו.

התאמה מלאה של חבילת האחסון ומאפייני השרת לצרכים שלכם

אנחנו הכתובת שלכם לקבלת חבילת האחסון המתאימה ביותר לצרכים של האתר שלכם. ב Xhost אנחנו בנינו מגוון רחב של חבילות אחסון מתקדמות לפי נישה. לכל לקוח אנחנו מתאימים את חבילת האחסון לפי הצרכים הייעודיים והמטרות הייחודיות של האתר שלו. בחרו את הנישה של האתר או העסק שלכם ואנחנו נתאים לכם את חבילת האחסון האיכותית ביותר, במחירים הטובים ביותר!

חבילות האחסון לפי נישה שאנחנו מציעים:

אחסון לקידום אתרים

אחסון SEO הוא אחד הכלים החזקים ביותר לאופטימיזציה וקידום האתר שלכם במנועי החיפוש. לחבילת האחסון שלכם יש השפעה ניכרת על מיקום האתר שלכם במנועי חיפוש. אנחנו ב Xhost נתאים לכם את חבילת האחסון שלא רק תשמור על דירוג האתר שלכם, אלא חבילת אחסון שתתאים באופן האופטימלי לאתר שלכם ולקהל היעד שלכם ותעזור לכם בקידום האתר שלכם במנועי החיפוש.

אחסון PHP

PHP היא שפת התכנות הנפוצה והפופולרית ביותר, ולכן יש מגוון כל כך רחב של חבילות אחסון ל PHP. אנחנו מבצעים את בניית ה PHP באמצעות המשאבים העדכניים והמאובטחים ביותר. חבילת אחסון PHP מותאמת כדי לתת לכם יותר גמישות , מהירות והאבטחה. קבלו חבילת אחסון PHP איכותית בהתאמה ותמיכה מלאה.

אחסון ASP

בנינו חבילת אחסון ASP לאירוח איכותי על גבי שרתי מיקרוסופט על בסיס הניסיון שלנו עם ASP. האפשרויות מתקדמות לחווית גלישה יותר אינטרקטיבית עבור הגולשים שלכם, שליטה בביצועי האתר, טעינה מהירה יותר של דפי האתר, אבטחה , והרצת סקריפטים של ASP. התאמה מלאה של חבילת אחסון ASP לאתר ולצרכים שלכם.

אחסון .NET

חבילת אחסון ASP.NET בהתאמה לסקריפטים של ASP ואוהבי Windows. בנינו את אירוח ה ASP במיוחד עבורכם כדי לאפשר לכם שליטה טובה יותר באפליקציות רשת, שליטה ברמות אבטחה, SOAP, WSDL, XAML אנחנו התאמנו את חבילת אחסון ASP.NET כדי לתת לכם את המענה איכותי ביותר לאתרים מבוססי ASP.NET

אחסון ל wordpress

לא תהיה לכם סיבה לאחסן אתר WordPress במקום אחר! הידע והניסיון שלנו בבנייה, ניהול ואחסון אתרי WordPress מאפשר לנו לספק ללקוחותינו את שירותי האחסון לאתרי וורדפרס הטובים ביותר. שרת אחסון מותאם באופן מלא לאחסון איכותי של אתרי וורדפרס, התקנה מהירה, גמישות והכלים הטובים ביותר לניהול האתר שלכם.

אחסון ל joomla

אחסון אתרים מבוססי מערכת JOOMLA עושים ב XHOST. חבילת האחסון שלנו של ג'ומלה עונה על כל הדרישות של מערכת ג'ומלה, והרבה יותר! המומחים שלנו ל JOOMLA התאימו את השרת לאחסון האופטימלי של אתרי ג'ומלה, תמיכה, והרצה של מערכות ואפליקציות JOOMLA.

אחסון למג'נטו

חבילת אחסון לאתרי מג'נטו – התאמה מלאה של חבילת אחסון איכותית לחנות המקוונת שלכם. יש לנו ניסיון רב בבנייה, ניהול ואחסון אתרי מג'נטו ולכן אנחנו יכולים לספק ללקוחותינו את חבילות האחסון האיכותיות ביותר והאופטימליות למג'נטו: משאבים שרת , מאפיינים מתקדמים, עדכוני גרסה, אבטחה , תוספים ושדרוגים.

אחסון PHPBB

חבילת אחסון בהתאמה מלאה למערכת הפורומים ו PHPBB. אנחנו ב Xhost בנינו לכם את חבילת האחסון שאתם באמת צריכים כדי לתמוך באופן מלא ב PHPBB. אנחנו מציעים לכם מענה איכותי לדרישות אחסון PHPBB, גמישות , מקצועיות וכל הכלים שאתם צריכים כדי להריץ אתר PHPBB בצורה הטובה ביותר.

אחסון לדרופל

אחסון אתר דרופל ב Xhost לאתר מבוסס Drupal מושלם! יש לכם אתר שבניתם ואתם מנהלים בעזרת מערכת דופל? צברנו ניסיון בעבודה עם מערכת דרופל במהלך השנים ולכן אנחנו יכולים להציע ללקוחותינו את הטכנולוגיות , והמאפיינים המתאימים ביותר והטובים ביותר לאחסון אתרי דרופל.

אחסון עם IP ייחודי

אחסון אתרים עם כתובת IP ייחודית עבור תעודת SSL ו SEO. אנחנו מספקים שירותי אחסון עם כתובת IP ייחודית ללקוחות המעוניינים ביצירת התאמה לתעודת SSL , ולאחסון אתרים SEO. חבילת האחסון עם כתובת IP ייחודית במחירים הטובים ביותר בשרתים שיתופיים.

אחסון CGI

אחסון אתרים מותאם ל CGI . בנינו חבילת אחסון מותאמת ל Common Gateway Interface. אם גם לכם יש תוכנות CGI בשפות PHP, perl או ASP – אנחנו בנינו את חבילת האחסון שאתם צריכים! התאמה של שרת לממשק CGI וטיפול במידע באופן דינמי לכל שפת תכנות. לא רק Perl

אחסון Python

חבילת האחסון לאתרים מבוססי Python , מאפשרת לכם לקבל את כל היתרונות שיש לשפת התכנות להציע. בחירת המודולים הרלוונטיים ממגוון רחב של אפשרויות , הכלים המתאימים והנכונים לאתר שלכם בהתאמה לשרת אחסון ייעודי לאתרים מבוססי Python. אחסון איכותי ומותאם באופן מלא לאתרים מבוססי Python.

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

  • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
  • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
  • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
  • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
  • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
  • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
  • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: