שרותים נוספים

פתרונות ושירותים מתקדמים

תעודות SSL

אבטחת האתר והארגון שלכם באמצעות תעודות הצפנת SSL מקצועיות במחירים האטרקטיביים ביותר!

אנחנו ב Xhost מספקים תעודות SSL ושירותי הצפנת SSL על בסיס תעודות האבטחה של Geo Trust – אחד הספקים הגדולים בעולם לתעודות SSL עם מיליוני משתמשים מהעולם. בססו את אמינות, אבטחת ואיכות האתר שלכם בעזרת הצפנת SSL באמצעות רמות ושיטות אימות שונות. אנחנו נמצא ונתאים עבורכם את תעודת ה SSL שתענה באופן מלא, ובאופן הטוב יותר על צרכי האבטחה של האתר שלכם: אימות דומיין, חותם אתר, הצפנה ואחריות הם רק חלק מהמאפיינים האיכותיים שיותאמו לצרכים שלכם.

שמות דומינים

מענה מקצועי לניהול שמות דומיין לאורך תהליך החיפוש והרכישה , וכל צורך בניהול איכותי של שם הדומיין שלכם!

אנחנו ב Xhost מספקים לכם סל כלים מלא ומענה איכותי לכל צורך שיהיה לכם בנושא דומיינים: בחירה וחיפוש דומיין, רישום דומיין, חידוש והעברה, איתור דומיינים, ניהול שמות דומיין ועוד מגוון רחב של שירותים נלווים לשמות דומיינים. צברנו ניסיון רב בליווי בעלי אתרים, מהשלבים הראשונים של בחירת דומיין מתאים לעסק, מציאה, רכישה ומתן מענה איכותי ומקצועי לאורך כל התהליך. אנחנו מספקים שירותי ניהול שמות דומיינים כבר משלב חיפוש ורכישת שם הדומיין המתאים ביותר לעסק שלכם.

Google Apps

חיבור לאפליקציות Google- מערכת סינון אנטי ספאם ואני וירוס

אנחנו ב Xhost מיחסים חשיבות רבה למערכות סינון הדואר האלקטרוני- סינון אנטי ספאם ואני וירוס. במהלך השנים צברנו ניסיון רב בניהול תיבות דואר אלקטרוני, שליחת דיוור אלקטרוני, וקיבלנו אלפי הודעות דואר אלקטרוניות בכל יום. לכן, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את המערכות והשירות האיכותי ביותר לסינון הדוא"ל שלכם. – מערכת אנטי ספאם ואנטי וירוס – רמות גישה ואבטחת משתמשים – ניהול מערכות סינון מתקדם נכלל בכל חבילת אחסון הכוללת שירותי דוא"ל

תשתיות LAMP

Linux, Apache, MySQL & PHP

המומחים של XHOST בנו תשתיות תוכנה איכותיות, על בסיס הניסיון שצברנו באחסון מגוון רחב של אתרים. אתם מקבלים פלטפורמה חזקה, יציבה וחדשנית, עם הכלים האיכותיים ביותר. באמצעות תשתיות תוכנה LAMP, שילוב אפליקציות רשת שונות מעולם לא היה פשוט יותר. – CentOS Linux – Apache 2.0 – MySQL 5.0.83 – PHP 5.2.9 פלטפורמת LAMP של תשתיות התכונה שבנינו, נכללת בכלל חבילות האחסון שלנו.

Google Adwords

שובר מתנה למסע הפרסום שלכם ב Google Adwords

בחרו בחבילת אחסון בשרת שיתופי, שרת וירטואלי או אחסון בשרת ייעודי, וקבלו שובר מתנה להתחלת מסע פרסום ממומן בגוגל אדוורדס. הגבירו את החשיפה של האתר שלכם, הביאו נפח גולשים גדול יותר והתחילו להרוויח בעזרת גולשים מגוגל. הפכו גולשים שמגיעים ממודעות שלכם, ללקוחות חוזרים, במנוע החיפוש של google ובאתרי השותפים של גוגל.

מסחר אלקטרוני

חבילות אחסון מותאמות לאתרי מסחר אלקטרוניים – Ecommerce, בארץ ובעולם

צברנו ניסיון רב בבנייה, ניהול ואחסון של אתרי מסחר אלקטרוניים, ולכן אנחנו מציעים ומספקים ללקוחותינו את חבילות האחסון האיכותיות ביותר, והמתאימות ביותר לצרכים של חנויות מחסר אלקטרוניות, בארץ ובחו"ל. אנחנו יכולים לספק לכם את הכלים הטובים ביותר, ולהשיק את החנות המקוונת שלכם כדי שאתם תוכלו למכור מוצרים במהירות, ביעילות וללא דאגות. – בניית אתרי מסחר אלקטרוניים – מערכת מג'נטו – התאמה של חבילות אחסון לקהל יעד בארץ ובעולם אנחנו נבצע את ההתאמות שאתם צריכים כדי להציע לכם את חבילות האחסון המתאימה ביותר לחנות המקוונת שלכם.

מערכת מג'נטו

בנייה, תמיכה מלאה, פיתוח, והתאמה של חנויות מסחר אלקטרוניות מבוססות מג'נטו ומגוון כלים מתקדמים למערכת למג'נטו

במהלך השנים, צברנו ניסיון רב בבנייה, ניהול, ואחסון אתרי מסחר אלקטרוניים. כמו כן, המומחים שלנו פיתחו בעבר, ומפתחים גם היום מגוון כלים, תוספים ושדרוגים למערכת מג'נטו. – בנייה של חנויות מג'נטו – פיתוח אפליקציות למערכת מג'נטו – תמיכה מלאה לשפה העברית – ממשק ניהול וגיור ממשק משתמש – חבילות אחסון איכותיות יש לכם צורך שקשור למערכת מג'נטו – אנחנו נספק את המענה האיכותי ביותר לכל פיתוח, אפליקציה או שאלה.

ניהול Web Logs

ניהול וניתוח מלא של לוגים – Web Logs: תנועות גולשים, זמן שהייה, ביקורים, סטטיסטיקה מלאה ועוד…

אנחנו מספקים שירותי ניהול וניתוח מלא של web logs: אם אתם רוצים לקבל קבצי לוג טהורים ולנתח אותם בעצמכם, או שאתם מעוניינים לקבל דוח סטטיסטיקה מעמיק ואיכותי, אנחנו נספק לכם את הפתרון האיכותי ביותר. כל הכלים הללו עומדים לרשותכם, כחלק בכל חבילות האחסון שלנו: – כניסות של גולשים, כולל ניתוח נתונים – סטטיסטיקה מבוססת תוכן – סקירת נתונים וניתוח מידע מדויק

ניהול DNS

ניהול DNS מלא – כלול בכל תוכניות האחסון שלנו

אתם יכולים לקבל שליטה מלאה למיקום אליו שם הדומיין שלכם מכווין תנועה על ידי הוספה, עריכה או מחיקה של רישומת MX, רישומת A, רישומת CNAME ואפילו רישומת NS, TXT ו רישומת SRV. – ניהול מלא של כל סוגי הרישומת. – הוספה – מחיקה

ממשק ניהול מבוסס רשת

Web-based Control Panel

ממשק ניהול מבוסס רשת הוא כנראה המאפיין החשוב ביותר בכל חבילת אחסון. ממשק הניהול שאנחנו מציעים לכם, מאפשר לכם שליטה מלאה בכל המאפיינים וניהול מלא של חשבון האחסון שלכם: – ניהול חשבון אחסון עצמאי – עריכה של מאפיינים טכניים וחיוב – הפעלת תוספים ושדרוגים – פנייה לתמיכה טכנית נכלל בכל תוכנית האחסון שלנו

אחסון מרובה דומיינים

Hosting Multiple Domains on One Account

אנחנו מציעים לכם אחסון אתרים בכמות לא מוגבלת של דומיינים בחשבון אחסון אחד, ואתם מקבלים שליטה נוחה בכל חשבונות האחסון שלכם, וכל שמות הדומיין שלכם, בחשבון אחד, ללא צורך בסקריפט הכוונה מחדש. – הכוונה ברמת השרת – תמיכה בדומיין ותת דומיינים – מהירות ואמינות נכלל בכל תכניות אחסון אתרים של Xhost

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

  • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
  • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
  • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
  • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
  • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
  • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
  • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: