תחזוקה ושירותי ניהול

שירותי תחזוקה וניהול כוללים ומותאמים לצרכים של העסק שלכם!

בואו לבחור את בדיוק את מה שאתם צריכים עבור השרת הייעודי שלכם, ואנחנו נספק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.
אנחנו ב Xhost כספקים של שירותי אחסון מנוהלים בשרת ייעודי נוקטים בגישה של "הכל עלינו" כאשר מדובר בשירותי תחזוקה וניהול של שרתים ייעודיים.
אנחנו עושים את כל העבודה מאחורי הקלעים, מעדכנים אותכם בביצוע שדרוגים וממתינים מוכנים תמיד למענה האיכותי ביותר לכל שאלה שלכם.
שירותי התחזוקה והניהול שאנחנו מציעים הם השירותים האיכותיים ביותר לתחזוקה שוטפת של שרתים ייעודיים.

שרת ייעודי בראש שקט

שירותי הניהול והתחזוקה שלנו יתנו לכם את השקט שאתם צריכים להתעסק בפיתוח העסק שלכם, מתוך ידיעה כי אנחנו דואגים לשרתים שלכם.
אתם רוצים לדעת שאתם נמצאים בידיים הנכונות , השירותים שאנחנו מציעים יכולים לתת לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים.

שירותי גיבוי מתקדמים

צרו ותכננו שירותי גיבוי יומיים או תקופתיים לפי הצרכים שלכם, על גבי שרת עצמאי. אנחנו מספקים גישה מהירה וקלה לגיבויים ולשחזור נתונים.
למידע נוסף לחצו כאן

ניטור שרת 24/7


ניטור אחר עומס על השרת CPU, זיכרון, תהליכים, שימוש במשאבי שרת , תעבורה, מסדי נתונים…
אנחנו נדאג לניטור קבוע ואתם תקבלו עדכונים בטלפון, דוא"ל או SMS כאשר השירות השתבש.
למידע נוסף לחצו כאן

אבטחה


עדכון קבוע ושדרוג מערכות האבטחה של השרת שלכם.
למידע נוסף לחצו כאן

התראה על שירותים

אנחנו מציעים ללקוחותינו מערכת התראות מיידית. המערכת תשלח עדכון ברגע של זיהוי תקלה לכל היעדים שתבחרו. כך מענה איכותי ומקצועי יוכל להינתן לכל בעיה שתתעורר עוד לפני שהשיבוש פגע באתר שלכם.
למידע נוסף לחצו כאן

סריקות וירוסים


בדיוק כמו כל מחשב, גם השרת הייעודי שלכם זקוק להגנה הטובה ביותר בפני וירוסים ומפגעים חיצוניים. שירותי הסריקה הקבועים שלנו, יבטיח כי השרת הייעודי שלכם מוגן תמיד במפני וירוסים ואיומים שונים.
למידע נוסף לחצו כאן

בדיקות אבטחה


לצוות המומחים שלנו יש ניסיון רב בתחזוקה וניהול של שרתים. אנחנו מבצעים על בסיס חודשי בדיקות אבטחה של השרתים הייעודיים. בנוסף, אנחנו דואגים לבצע בדיקות אבטחה תקופתיות על ידי מומחי אבטחה חיצוניים.

תמיכה מלאה 24/7


לעתים , כמו כל טכנולוגיה מתקדמת ככל שהיה עלולות להתעורר בעיות. נושאים הקשורים לחומרה או מערכת, או בכל שאלה למיצוי היכולות של השרת הייעודי שלכם, צוות התמיכה של Xhost עומד לשרותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

סינון דיוור


אנחנו מספקים שירותי סינון דואר מתקדמים כאשר הכלים הרגילים פשוט לא מספקים את הסחורה. השירות המתקדם שלנו לסינון הדואר בשרת הייעודי שלכם יאפשר סינון איכותי של הדיוור כל הזמן.
למידע נוסף לחצו כאן

עדכון מערכת


עדכון מערכות קבוע הוא חלק בלתי נפרד משירותי הניהול לשרתים ייעודיים. אנחנו מבצעים עדכוני גרסה באופן קבוע, למערכות השונות , בכל הסביבות המקוונות ואנחנו מבצעים זאת באופן שוטף לאורך כל החודש.

עדכון ממשק ניהול


כדי לקבל את הביצועים הטובים ביותר, והיכולות הטובות ביותר של השרת ייעודי שלכם אנחנו דואגים לעדכון קבוע של ממשק הניהול של השרת שלכם. התאמה של ממשק הניהול לעדכוני האבטחה , מאפיינים והתכונות המעודכנות ביותר.

Whmcs


DirectAdmin


עבודות ייחודיות!


כאשר לכם יש צרכים ייחודיים, אנחנו הכתובת הנכונה!
אנחנו מציעים שירותי התאמה ופיתוח ייחודיים במחיר של 160 ש"ח לשעה.
אתם מקבלים מומחה שיעמוד לצידכם וייתן מענה מקצועי ואיכותי:
תקלות, שדרוגים והתאמות מיוחדות, אבטחה, טיפולים ועוד…

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

  • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
  • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
  • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
  • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
  • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
  • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
  • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: