שרת ייעודי מנוהל עצמאית

שירותי אחסון בניהול עצמי לשרתים ייעודיים:

אם אתם מעוניינים בשליטה מלאה , ואוהבים שכל הכלים נמצאים בידיים שלכם, שירותי האחסון בניהול עצמי של Xhost מיועדים בדיוק בשבילכם.
בעזרת השרת הייעודי שאתם מקבלים יהיה לכם את החופש והיכולות לקלוט גולשים רבים יותר, ברוחב פס גדול יותר, ובנפח אחסון רב יותר. נוסף על כך, תקבלו שירותי אחסון אמינים יותר, ביצועים טובים יותר, אבטחה מוגברת, זמינות שרתים מעל 99% מהזמן וגישה ROOT באמצעות שירותי האחסון הלא מנוהלים לשרתים ייעודיים.

שירותי הניהול המלאים של Xhost

חבילת אחסון לשרת ייעודי לא מנוהל מיועדת למומחים, אך אנחנו מציעים סל כלים שיעזור לכם ויחסוך לכם זמן בשירותי האחסון הלא מנוהלים שלכם בשרת ייעודי. שירותי הניהול שלנו כוללים: גיבויים, ניטור, אבטחה, סקירות וירוסים, תכימה מלאה, סינון דואר ועוד מגוון כלים רחב שיעזור לכם לשפר, ליעל ולהפיק את המקסימום מהשרת הייעודי שלכם.
כדי ללמוד עוד על השירותים שאנחנו מציעים ללקוחותינו לחצו כאן

התאמה של חבילת השירות

שירותי האחסון הלא מנוהלים לשרתים ייעודיים של XHost מאפשרים לכם לקבל את השרתים הייעודיים והגמישים ביותר לכל התאמה שתרצו. שירותי האחסון הלא מנוהלים שלנו כוללים גישת ROOT, ואנחנו מגדירים רק את הגדרות המערכת הנדרשות והבסיסיות ביותר – אתם יכולים לקבוע בדיוק את ההגדרות שאתם רוצים!
אתם יכולים להתקין כל מערכת וממשק ניהול שתרצו להתאים עבור השרת הייעודי שלכם.
לפי דרישה שלכם אנחנו יכולים להגדיר עבורכם את האפשרויות הסטנדרטיות לשרת הייעודי שלכם.

שירותים מתקדמים


שירותי אחסון לא מנוהלים בשרת ייעודי אנחנו לא מספקים שירותי ניטור או שירותי אתחול לשרתים לא מנוהלים, ללא פנייה ישירה שלכם.
אם אתם מעוניינים בשירות מהסוג הזה, כדאי שתשקלו את שירותי הניהול והתחזוקה לשרתים ייעודיים שלנו.

המומחים של Xhost ממתינים לכם!

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לקבלת שרת ייעודי בניהול עצמי, צרו עמנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל שרת ייעודי מותאם לצרכים של האתר שלכם!

לא ניתן להגיב.

המלצות מלקוחות קיימים

אני מאחסן למעלה משנתיים בחברת Xhost וממליץ בחום על שירותי האחסון שלהם!

למה לבחור ב-Xhost

  • אין דמי התקנההקמת כל חבילות האחסון בארץ ובחו"ל, כולל חבילות הריסיילרים, שרתים וירטואליים, מחשוב ענן, ושרתים ייעודיים מתבצעת ללא תשלום דמי התקנה.
  • העברה ללא תשלוםיש לך חשבון אצל חברת אחסון אחרת? אנחנו נעביר אותו לשרתים שלנו ללא תשלום! ההעברה כוללת את כל האתרים וחשבונות הדואר שלך.
  • תעודות SSL במבצעניתן להשיג אצלנו תעודות SSL ברמות אבטחה שונות ובמחירים ללא תחרות, פרטים נוספים תחת שרותים נוספים -> תעודות SSL
  • אפשרות ל-NS פרטימנהל חברת אחסון משלך? אצלנו הלקוחות שלך יגדירו NS של החברה שלך, למשל ns1.my.co.il, ns2.my.co.il ולחזק את המותג שלך.
  • גיבוי נתונים תקופתיכל חשבונות האחסון שמנוהלים אצלנו מגובים באופן קבוע למערכת חיצונית בהתאם לסוג החבילה, רגישות המידע, ובהתאם לדרישת הלקוח.
  • 24x7 תמיכה טכניתאנו מבצעים ניטור קבוע כדי לזהות בעיות בזמן אמת ולצמצם את זמן התגובה, כמו כן אנו ערוכים לטפל בתקלות ולתת שירות בכל שעה.
  • תמיכה ב-Google appsהמערכות שלנו תומכות באופן אינטגרלי בחיבור לשירות הניהול הארגוני של גוגל המאפשר לקבל עד 10 חשבונות דואר ויומן ללא תשלום.
  • סריקת וירוסים בשרתיםאנו מבצעים סריקות תקופתיות בשרתים שלנו כדי לוודא שלא חדר אף וירוס או קוד זדוני לשרת, ומקבלים עדכונים ממערכת הסריקה בזמן אמת.

צור קשר

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אנחנו מופיעים גם ב: